Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Aquapark w Jarosławcu - Opis

Aquapark w Jarosławcu to jeden z największych, częściowo odkrytych parków wodnych nad Bałtykiem. Moc atrakcji wodnych, strefy wellness i szeroka oferta gastronomiczna zapewnią cały dzień świetnej zabawy dla całej rodziny! Aquapark w Jarosławcu jest częściowo zadaszony, a zatem można tam wybrać się również podczas deszczowej pogody. Kompleks tworzą podgrzewane baseny zewnętrzne i wewnętrzne o łącznej powierzchni lustra wody 1700 m², a także grota z łaźnią parową i wodospadami oraz gabinety spa.  Rozrywkę zapewnia a 10 zjeżdżalni wodnych: 6 zewnętrznych i 4 wewnętrzne. Wśród nich znajdziecie zakręconą rurę, wyboistą rurę, dwie zjeżdżalnie dla dzieci, trzy do wyścigów, a także szeroki ślizg dla kilka osób jednocześnie! 


Baseny zewnętrzne

2 z basenów zewnętrznych nie są głębokie mają bowiem od 1,2 do 1,35 m, a dodatkowo nad bezpieczeństwem gości czuwają ratownicy. Wśród atrakcji basenów zewnętrznych znajdziecie masaż karku, gejzery powietrzne, grzybka i leżanki rurowe z masażem. Aquapark w Jarosławcu oferuje także niebywałą atrakcję jaką jest ogromny basen (770 m²) ze... sztuczną falą! Basen ten charakteryzuje się dodatkowo łagodnie opadającym dnem, obniża się od 0 aż do 1,6 m. 


Baseny wewnętrzne

Dla najmłodszych przygotowano wewnętrzny basen o głębokości 25 cm otoczony baśniowymi drzewami i atrakcjami wodnymi dla dzieci. Na starszych gości czeka rwąca rzeka, basen o długości 55 metrów z dwoma zjeżdżalniami i masażem karku na 3 sposoby.


Aquapark w Jarosławcu - jak dotrzeć, parking

Aquapark w Jarosławcu znajduje się na terenie resortu Panorama Morska przy ulicy Letniskowej 10. Dojazd asfaltową drogą. Płatny parking znajduje się przy aquaparku. Można skorzystać również z płatnych parkingów, które oferują kwatery prywatne po drugiej stronie ulicy.


Cennik i godziny otwarcia aquaparku w Jarosławcu

Aquapark jest czynny w sezonie letnim codziennie w godzinach 09:00 - 20:00.  

Ceny w sezonie letnim i majówkę:


wejście od godziny 9:00

  • os. indywidualne 1,5h - 35 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 45 zł


wejście od godziny 10:00

  • os. indywidualne 1,5h - 45 zł
  • os. indywidualne 2.5h - 55 zł


os. indywidualne - wejście bez ograniczeń czasu

  • wejście do 9:00 - 65 zł
  • wejście od 16:15 - 55 zł
  • wejście od 17:30 - 45 zł
  • wejście od 18:00 - 35 zł


Poza sezonem wakacyjnym aquapark jest nieczynny dla gości z zewnątrz (spoza resortu ośrodka). 


Warto pamiętać

W aquaparku w Jarosławcu (będącym częścią resortu Panorama Morska) niektóre atrakcje mogą być dostępne tylko dla gości hotelowych lub po doładowaniu karty przedpłaconej. Obowiązują również dodatkowe opłaty np. za każde otwarcie szafki na ubrania czy cenne rzeczy. Obowiązują również dopłaty za przekroczenie wykupionego limitu czasu. Mając na uwadze powyższe w aquaparku w Jarosławcu z pewnością spędzicie wspaniały, rodzinny dzień!Informacje aktualizowane w 2020 roku. Redakcja Jarosławiec.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich bieżącą aktualność. Zdjęcia prezentacji atrakcji pochodzą ze strony panorama-morska.pl.

TRIPADVISOR TRAVELER RATING


Sprawdź opinię

Aquapark w Jarosławcu - Opinie

Magda Grzelak

4 tygodnie temu Google Google Google Google Google 5/5

Co prawda byłam po sezonie, na basenach wewnętrznych, ale 2 kwestie zasługują na wyróżnienie 1. RATOWNICY- super profeska, nie spuszczaja oka z osob w wodzie nawet na sekunde, ze stoickim spokojem tłumacząc dlaczego nie można robić pewnych rzeczy 2. Wellnes- super luksus i relaks :-) ogólnie polecam cały resort 😍

ania gut

2 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Parking mega daleko, a w wyniku braku informacji o płatności za parking w kasie spacerów w tym przybytku Ci nie brak( współczuję tym z dziecmi, bo w drodze powrotnej masz tylko 10min🙄🙆) KAŻDORAZOWO przy otwarciu szafeczek stojących na zewnątrz 5zl, a zmieści się takowych nie wielką torebka 😂Obsługa nie dosyć, że nie kompletnie zainteresowana swoją pracą to dodatkowo tak nie przyjemna, że strach się odezwać, chyba że śpi jak ta w budkach z jedzeniem😅Woda zimna nawet w brodziku, o "basenie" nie wspominając🤣 Dodatkowo nie można było wykupić wejścia na cały dzień g.14, jedynie 2godzinne za pieniądze ewidentnie nie adekwatne do chociażby czasu, o jakości nie wspomnę. Dlaczego nie wiemy, bo Pan i Pani przy wejściu ewidentnie woleli konwersacje w swoim towarzystwie. Atrakcje na ok 5min (tyle zajmuje spacer po obiekcie, zdjęcia robił dobry fotograf, jego akurat znaleźli wyjątkowo dobrego😂) Serdecznie NIE POLECAM.

Kreska Kreskaa

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

NIE POLECAM! Mówi się że to w górach wszystko dodatkowo jest płatne... Tutaj mamy: -brak biletów rodzinnych, -brak biletów ulgowych, -dodatkowo płatne SZAFKI! (na kluczyk który musimy sobie wsadzić w..., mimo że obiekt posługuje się zegarkami na czas) -dodatkowo płatny parking! (4 zł rozpoczęta godzina), W "gratisie" biletu za 65 złotych od GŁOWY , otrzymujemy: -kryty basenik i 4 jacuzzi w obiekcie z wczesnych lat 90', - dwie malutkie zjeżdżalnie kryte, -2,5 zjeżdżalni na zewnątrz, - 2 baseny na zewnątrz bez żadnych atrakcji, wszystko zalane chlorkiem i okraszone niemiłą obsługą. Po czym na wyjściu dopłacamy 2gie tyle. Zapraszamy na południe Polski do pięknych nowoczesnych obiektów, gdzie za bilet zależny od wieku gościa dostajemy parking szafki, przebieralnie damskie i męskie, baseny atrakcje, a nawet strefę saun.

Patryk Dutka

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Zero Biletów Rodzinnych Zero Biletów Dziecięcych/Ulgowych Ze względu na wiatr zakaz wejścia na wewnętrzny basen, bo te dostępne tylko dla gości hotelowych Recepcjonistka powinna pójść do okulisty, bo pomimo słonecznej pogody, twierdziła, że jest brzydko itd. Dodatkowa opłata za parking i szafki basenowe. Brak możliwości kontaktu telefonicznego z obsługą Aquaparku, kilkanaście prób dodzwonienia się spełza na niczym. Nie polecam nikomu!!! Żenada w 100%

Sikalafą

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Zdecydowanie nie polecam. Dzwoniliśmy dzień wcześniej i odpowiedź od pani że można korzystać z całego aquaparku i wszystkich atrakcji bez ograniczen.Wybralismy się więc następnego dnia. Na miejscu okazuje się jednak że niestety mają w hotelu dużo wczasowiczów i jeżeli chodzi o korzystanie to tylko i wyłącznie ale z basenów na zewnątrz, do środka nie wpuszczają, siłownia na której nam zależało też niestety nieczynna a wogole to wchodzimy na własne ryzyko bo jak się zmieni wiatr na większy a nie daj Boże zacznie padać to niestety ale zostaniemy wyproszeni, Jednym słowem aquapark kabaret. Juz lepiej jakby dali informacje że to miejsce wyłącznie dla hotelowiczòw to przynajmniej ludzie by się nie napalali i stali w kolejkach jak nie powiem kto..Dobrze że chociaż Pani w recepcji uprzejma, starała się rozładować napięcie ale ogólnie wrażenia mega negatywne

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: