Dodaj obiekt Dodaj obiekt

Klaja Cafee - Opis

Klaja Cafee to najlepiej oceniana lodziarnia w Jarosławcu i najbliższej okolicy. Ta rodzinna kawiarnia od lat kręci lody według swojej receptury zapewniając swoim klientom niezwykłe doznania smakowe. Ogromny wybór smaków, piękna ekspozycja przy głównym deptaku, a do tego pyszne gofry i naprawdę uprzejma obsługa to tajemnice sukcesu tej kawiarni. Mająca swoje korzenie jeszcze w XX wieku lodziarnia od lat trzyma niezmiennie wysoki poziom.


UWAGA: słynie z ogromnych gałek, a rozmiar ½ to odpowiednik 2 gałek w większości nadmorskich lodziarni 😉

Klaja Cafee - Opinie

Zuzanna Sz

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Każdy może popełnić błąd, ale dostać dwa razy z rzędu gofra ze zgniłymi malinami bez żadnej propozycji rekompensaty to już jest przesada! Obsługa nie wie co ma na stanie - przy mnie sprawdzali czy mają alkohol do kawy który widnieje na w połowie zasłoniętymi szyldzie z menu. Pytałam czy mają świeże maliny a otrzymałam dwa razy z grzybem ! Podali kawę nie wiedząc która jest która, więc ja wypiłam mocne espresso a mój mąż cappuccino z syropem który osiadł na dnie filiżanki. Wszystko byłoby okay gdyby chociaż jakaś chęć rekompensaty za maliny które miało zjeść 1,5 roczne dziecko !!! Nie polecam.

Dariusz Ostojak

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Bardzo dobre lody. Paleta smaków bardzo duża (24 smaki) więc każdy znajdzie coś dla siebie. Lody własnej produkcji tradycyjne od pokoleń. Obsługa bardzo miła. Jest miejsce żeby sobie spokojnie zjeść. Koszt jednej gałki 5 zł a są ogromne. Większych nie spotkałem. Polecam

Rickardo S

3 miesiące temu Google Google Google Google Google 5/5

Smaczne lody, duże porcje, nie tzw. mikrokulki z chińskich łyżek do lodów ale naprawdę spore ilości. Bardzo smaczne gofry, kawa czynią, że będąc w Jarosławcu warto zahaczyć o to miejsce. Odpowiednia ilość miejsca na ogródku, czysto, miła obsługa. Polecam.

Mariusz Adamczyk

tydzień temu Google Google Google Google Google 5/5

Pani Zosia, właścicielka to "złota kobieta". Wielokrotnie gościła "Ewangelizację nadmorską", w tym dwukrotnie mnie. Miejsce godne polecenia, produkty świeże i smaczne! 🙂

PAX

4 miesiące temu Google Google Google Google Google 1/5

Powiem tak : Poprosiliśmy o gofra z malinami. Za pierwszym razem dostaliśmy maliny z pleśnią. Poprosiliśmy o wymianę . Dostaliśmy z powrotem kolejnego gofra z malinami z pleśnią. Do tego kawy pomylone, obsługa bez pojęcia o stanie produktów. Na + że chociaż pieniądze oddali za gofra z pleśnią. Ale oczywiście bez „zadośćuczynienia” Nie polecam , nie polecam , nie polecam!

Chcę otrzymywać najlepsze oferty i promocje z Jarosławca: